PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625195}

Ostatni prawdziwy mężczyzna

Last Man Standing
7,6 2 181
ocen
7,6 10 1 2181
Ostatni prawdziwy mężczyzna
powrót do forum serialu Ostatni prawdziwy mężczyzna
ocenił(a) serial na 10
itneverends

tylko 2 pierwsze sezony a do 4 juz napisy nawet przestali robic a wielka szkoda bo serial mega smiechowy, majacy w dupie poprawnosc polityczną:]

ocenił(a) serial na 9
itneverends

na fox comedy

Bomba_filmaniak

Jakieś VOD? Czy inne źródło?

ocenił(a) serial na 7
itneverends

Na FOX Comedy leci obecnie 4. sezon z lektorem oczywiście.
Na tym kanale wyhaczyłem ten serial i jak wiele osób tutaj pozytywnie go oceniam ;)

ocenił(a) serial na 9
itneverends

ja aktualnie robię napisy do 4 sezonu, potem oczywiście dalej, do obejrzenia na tvseriesonline

ocenił(a) serial na 9
resoraq

Świetnie. Widzę brak przy 1 sezonu 4. No i ostatnio 2 i 5 leciał na FOX Comedy dwa razy. 6 sezon by się przydał. Bo najbardziej bieżący do wydarzeń.

ocenił(a) serial na 8
Pshemq

6 sezon od 04.07 na fox comedy (16:20 i 16:50)

ocenił(a) serial na 9
Pedro Insane

A to ciekawe bo jak ich pytałem na fanpage to powiedzieli ze nie wiadomo. Czekam więc na 6 sezon.

Pshemq

Szósty sezon właśnie się kończy na Fox Comedy :) Ale pewnie zrobią powtórki :)

ocenił(a) serial na 9
norah18_22

Pilnowałem i już obejrzałem cały sezon. Ostatnia scena z walką jest rewelacyjna. Szkoda tylko, że ABC anulowało serial. Wątki pourywane, niedokończone. Szkoda bardzo dobrego serialu.

Pshemq

Ojej, szkoda! Nie wiedziałam... To wkurzające, że mają kasę na głupie programy komediowe, a na takie pomysłowe i oryginalne już nie... Wielka szkoda! :(

norah18_22

robią tam jakieś maratony poprzednich sezonów? marzy mi się burger, bob burger :)

Edward_Acki

freedisc torrenty

MisterTornister

ktoś używa torentów w tych czasach?

Edward_Acki

owszem, przyznam szczerze że nie znam lepszej alternatywy

MisterTornister

mhm i powiedz mi niby, jaki jest tam serial, wymień chociaż jeden, którego nie ma online do obejrzenia w sieci, żeby nic nie pobierać ani nie udostępniać?

Edward_Acki

nigdzie indziej nie znalazłem 6 i 7 sezonu Ostatniego prawdziwego mężczyzny. Oglądałem z angielskimi napisami.

MisterTornister

Przecież leci teraz na fox comedy 6 sezon.

Edward_Acki

ktoś tu zadał pytanie gdzie ten serial znaleźć, no to podałem sugestie :]

MisterTornister

no bo jeśli jest legalnie do obejrzenia to tym bardziej nie rozumiem po co pobierać? Żadna alternatywa, tylko gówno, nawet nie ma king of the hill po polsku mimo że wszystkie odcinki były w polskiej telewizji juz dawno.

itneverends

trt ekhem kropka pl

ocenił(a) serial na 6
itneverends

Na Fox Comedy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones