PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33404}
7,4 307 410
ocen
7,4 10 1 307410
7,6 29
ocen krytyków
Shrek 2
powrót do forum filmu Shrek 2

Czy ktos jeszcze sie zastanawial jak zmienila sie smoczyca po wypiciu eliksiru przez osla, skoro on zmienil sie w rumaka? A jak wiemy byla to jego milosc, tak jak fiona dla shreka... :D

ocenił(a) film na 7
venacava

O dobre pytanie :). Jakoś się nie zastanawiałam, nie pomyślałam o tym, a przecież logiczne, że skoro Shrek się zmienił po wypiciu i jego ukochana też, to skoro osioł się zmienił, to i smoczyca. Chyba że jej odpowiadało to że jest smoczycą :). To nawet logiczne, bo po co być kimś innym, skoro możesz latać, zionąć ogniem i nikt ci nie podskoczy a miłość znalazła więc czego jeszcze trzeba :). A Shrek wiadomo że został człowiekiem, bo Fiona chciała być człowiekiem i zresztą była, a osioł nie raz mówił że chciałby być rumakiem, może nie wprost ale o to chodziło :P.

maria_88_3

Dzieki za odp:)

venacava

Ja mam nieco prostsze wytłumaczenie. Wydaje mi się, że twórcy "Shreka 2" po prostu o Smoczycy zapomnieli i o tym, żeby ukazać jej transformację pod wpływem eliksiru.

venacava

W pegaza się zmieniła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones