PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33404}
7,4 307 410
ocen
7,4 10 1 307410
7,6 29
ocen krytyków
Shrek 2
powrót do forum filmu Shrek 2

Wielki plus za super piosenki i Kota w Butach - najfajniejszą postać w całym Shreku.

użytkownik usunięty
JuliannaFig

Soundtrack jest poprostu zajebisty.

Nie mogę przestać słuchać.
Szczególnie "Livin la vida loca", tak mi wpadła w ucho, ze mogę słuchać i po stokroć i mi się nie znudzi ;)

użytkownik usunięty
JuliannaFig

Counting Crows - Accidentally in love. Nigdzie nie mogę znaleźć wersji ze Shreka... Same covery :/

Bardzo lubię ta piosenkę :)
Ja osobiście słucham pierwszego wyniku na yt, po wpisaniu "shrek 2 accidentally in love". Ta wersja jest bardzo dobra :)

JuliannaFig

Ch-ch-ch-ch-Changes! ;)

ocenił(a) film na 9
JuliannaFig

Kot najfajniejszy? Czy ja wiem?... Też go lubię, ale nie podoba mi się to, że tak szybko przechodzi metamorfozę i niemalże od razu staje się przyjacielem Shreka, mimo, że król mu sowicie zapłacił za 'zlikwidowanie" zięcia... ;)

Morska_Bryza

Oczywiście jest to kwestia gustu. Ja najbardziej lubię Kota, ale nie bronię innym woleć takiego Osła czy Fiony.
No i masz trochę racji, ale uznajmy, że mieli limit czasowy i dłuższe przełamywanie lodów kosztowałoby nas chociażby scenę ucieczki z fabryki.

ocenił(a) film na 9
JuliannaFig

Tak, to też racja, choć do końca nie mogłam oprzeć się wrażeniu, że Kot jest za bardzo podatny na wpływy :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones