PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33404}
7,4 307 210
ocen
7,4 10 1 307210
7,6 29
ocen krytyków
Shrek 2
powrót do forum filmu Shrek 2

Skoro osioł w białego rumaka w takim razie smoczyca...? xD

użytkownik usunięty
Jim_Carrey

Chyba w klacz, skoro eliksir sprawiał, że do siebie pasują:)

Jim_Carrey

Też się zastanawiałam. Ale, wnioskując z jednej z pierwszej scen, gdzie Osioł nie chce wyjść z domu Shreka, on i Smoczyca przechodzą kryzys, więc może na nią nie podziałało :P

ocenił(a) film na 10
martusie

Nie przeżywali kryzysu, tylko Smoczyca miała "huśtawki nastrojów" typowe dla ciąży ;D
Chyba nikt nie zna odpowiedzi na pytanie w co się zamieniła, ale mnie również to pytanie nurtowało.

ocenił(a) film na 8
Jim_Carrey

Do dziś to pytanie spędza mi sen z powiek :(

ocenił(a) film na 9
Jim_Carrey

Smoczyca się nie zmieniła przecież tylko Shrek i Osioł wypili ten eliksir (Żyj długo i szczęśliwie).Shrek zmienił się w człowieka a Osioł w rumaka.

użytkownik usunięty
kamilw6

Oglądałeś w ogóle ten film? Eliksir działał na obie połówki, w końcu Shrek wypił i Fiona też się zmieniła, prawda?

ocenił(a) film na 9

Masz rację odwołuję to co napisałem dawno już tego nie oglądałem i zapomniałem.Shrek i Fiona zmienili się w ludzi a książę z bajki podszywał się pod Shreka ale czy smoczyca w ogóle była w tej częsci?Chyba nie.

użytkownik usunięty
kamilw6

Była w scenie po napisach.

kamilw6

no niby tak, ale przecież Shrek wypił i Fiona zamieniła się w człowieka bo to miłość jego życia i tak samo powinno być ze smoczycą...

Jim_Carrey

ja myślę, że zamieniła się w pegaza, tzn oczywiście w pegazice.

vornweg

Wątek wciąż żyje po tylu latach! No tak masz rację, w komentarzu reżyserskim Kelly Asbury i Conrad Vernon potwierdzili, że pierwotnym zamiarem było żeby Smoczyca zamieniła się w Pegazice, dużego różowego konia ze skrzydłami.

ocenił(a) film na 8
vornweg

Rozkminiałam o tym dzisiaj w pracy i doszłam do tego samego wniosku :D Byłam ciekawa czy ktoś tak samo pomyślał i się okazuje że tak! Nareszcie po tylu latach rozwiązałam jedno z wielu zagadek dzieciństwa. Teraz kolejne pytanie - jak Osioł i Smoczyca spłodzili gromadkę dzieci? xD

ocenił(a) film na 9
Sysunia96

To właśnie są rzeczy, o których lepiej nie wiedzieć. :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones