PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33404}
7,4 307 570
ocen
7,4 10 1 307570
7,5 30
ocen krytyków
Shrek 2
powrót do forum filmu Shrek 2

Miałam przyjemność obejrzenia shreka 2 w lektoracie polskimi i angielski. Tym razem musze sie kłaniac ku lektoratowi angielskiemu. TAk jak w shreku 1 polski dubbling bił na głowe swymi tekstami, tak teraz pogorszył się. Naszło dużo zmianw nazwach9 nie stety szkoda :() Głosy aktórów polskich jak gdyby sie zmnieiły ( szczególnie shreka i osiolak??) .ale przejdzmy teraz do obrazu i efektu. Na pewno nalezy pochwalić wykonawóco obrazu...jest prawie ja zywy szczególnie skóra , woda itp ( nawet niż w 1) cała treśc filmu została srowadzona bardzo do ziemskich kłopotów ( teściowe) .Film zawiera bardzo dużo fragmentów nie bajek lecz filmów ( mission inpossible, władca piescieni, mumi itp :)) Chociaż bajki tu tez dały nam w kość. Mysle że jak rzadko zdarzają się dobre kontynuacje filmu , to shrek 2 zalicza sie do nich.Chociaż po co aż takie duże halo o film , przecież efekt po 1 bbył murowany ;)
Jest to film jaki i dla duzych i małych dzieci, chociaż dałam bym ograniczenie wiekowe co do filmu ;)
Życze wszystkim kinomana którzy ida na shrek niech idą na obydwie wersie językowe, w tedy widzi sie rożnice w tekstach i słowach .
P.S ale po co oni robia 3 część...to się zrobi seqela 9 oby film nie ucierpiał nad tym jak MAtrix

ocenił(a) film na 7
MAlgosk

Ja również obejrzałem obydwie wersje (polska jak i angielska) w kinie i niestety musze sie z Toba zgodzic, ze tym razem to wersja angielska byla lepsza... Pierwsza czesc rowniez obejrzalem w dwoch wersjach i tam o wiele bardziej mi sie polski dubbing podobał, a w dwójce... troche skopali :/ mogli rowniez zostawic to tlumaczenie co bylo w trailerze... bylo rowniez lepsze... i na koniec powiem, ze w planach jest także i czwarta część Shrek'a ;)

MAlgosk

nie zgadzam się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones