PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33404}
7,4 307 570
ocen
7,4 10 1 307570
7,5 30
ocen krytyków
Shrek 2
powrót do forum filmu Shrek 2

Więcej akcji niż w w części pierwszej,nowi świetni bohaterowie,super kawałki muzyczne,ukazanie Shreka jako człowieka,oraz przesłanie.
Druga część Shreka zdecydowanie najlepsza za wszystkich.
na drugim miejscu stawiam część pierwszą następnie ostatnią część Shrek Forever,a najgorsza wg mnie część trzecia która była zrobiona na siłę jak dla mnie.

ocenił(a) film na 9
mag20

dokładnie! Ja wprost zakochałam się w 'dwójce'. Dziwie się dlaczego ma taką średnią

użytkownik usunięty
mag20

JA SIę NIE ZGADZAM.

ocenił(a) film na 8

Zgadzam się że dwójka jest rewelacyjna, jednak ja wole pierwszą część. Mam do niej duży sentyment. Trójka i czwórka to się nawet nie równają pierwszym dwóm częściom.

ocenił(a) film na 9
Dexter_2465

Oczywiście ja wolę pierwszą część za o wiele lepsze dialogi, które są często powtarzane nie tylko przez młodzież.

ocenił(a) film na 9
Essien_M

Ja bardziej lubię 2, bo widziałem ją wcześniej niż 1:)

ocenił(a) film na 7
tom_evans

Druga była dobra, ale pierwsza mi się bardziej podobała, dlatego 7/10

ocenił(a) film na 10
mag20

Mnie rowniez dwojka podobala sie bardziej niz jedynka ;]

użytkownik usunięty
mag20

Dla mnie 2jka pozostaje zdecydowanie najlepszą częścią Shreka, pod wieloma względami. Pamiętam, że świetnie bawiłem się w kinie - muzycznie, graficznie i fabularnie jedna z lepszych bajek wszech czasów. Morał jest, ale nie jest tak wyeksponowany i nachalnie wciskany jak w wypadku Pixarowskich produkcji, co sprawia, że historia (połączona z dużą ilością gagów i nawiązań do popkultury) jest atrakcyjna nie tylko dla dzieci i gwarantuje po prostu dobrą zabawę. Akcja nie zwalnia nawet na moment, a film prezentuje się zaskakująco dobrze w 3D (specjalna edycja na Blu Ray 3D jako promocyjny pakiet Samsunga) - wiele scen wdaje się niemal projektowanych z myślą o 3D. Jedynka na porównywalnym poziomie, pozostałe 2 części daleko w tyle.

użytkownik usunięty
mag20

1 i 2 podobne , fajne i zabawne.Niektóre dialogi były dziwne ale dobrze się bawiłam na tym filmie

ocenił(a) film na 10
mag20

mi sie też bardziej podobała 2 ;)

mag20

Ludzie jedynka czy dwójka co za różnica,,,najważniejsze że wszyscy zgadzamy co do tego że Shrek okazał się naprawdę rewelacyjną bajką,,ja też mogła bym rozmyślać czy wybrać pierwszą czy drugą część jako tę najlepszą ale wszystkie cztery części tak naprawdę sprawiają że jest to idealna bajka....

ocenił(a) film na 8
mag20

taaak, jak byłam młodsza ciągle oglądałam z wujkiem ;) Potrafiliśmy ciągle, chociarz on miał wtedy kolo 20 a ja 9

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones